iFi NOVA - napájecí kabel

7 774 Kč

Síťový napájecí kabel pro audio komponenty.

Počet
Poslední kusy skladem


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 7 774 Kč

visa

Síťový napájecí kabel

Špičková konstrukce a výkon.

Napájecí kabel Nova přináší oproti standardním síťovým kabelům výrazné vylepšení. Zvuku dodává větší čistotu, prostor a definici.

Nova je složená z pěti vodičů, z nichž každý je vyroben z těžké, kontinuálně lité OFHC (bezkyslíkaté mědi s vysokou tepelnou vodivostí), uspořádaných v geometricky symetrické konfiguraci - což je v této cenové kategorii velmi neobvyklé.

Dva páry živých a a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn ve středu kabelu. Další dvojice vzduchově-dielektrických vymezovačů - v podstatě trubiček z polymerové matrice naplněných vzduchem - je umístěna po obou stranách zemnicího vodiče, čímž jsou oba páry živých a nulových vodičů od sebe odděleny a zároveň se zlepšuje celkový dielektrický výkon a konstrukční pevnost kabelu.

Kabel je zakončen pevným, ale pružným vnějším polymerovým pláštěm a na míru vyrobenými audiofilskými konektory iFi s vodiči z 24karátové pozlacené bezkyslíkaté mědi.

Ground Zero

Dva páry živých a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn uprostřed kabelu. Zemnící vodič je uspořádán do kulového tvaru a není zkroucený jako u jiných síťových kabelů. Živý a nulový vodič jsou uspořádány ve skutečně symetrické konfiguraci, a proto se jejich magnetická pole navzájem dokonale vyruší.

Výsledkem je, že na středový zemnicí vodič nepůsobí žádné zbytkové magnetické pole a na zemnicím vodiči se neindukuje žádné nežádoucí napětí - tuto konstrukci nazýváme nulová zem (Ground Zero).

Výsledek? Čisté a tiché napájení.

Výsledkem této sofistikované kombinace materiálů a konstrukce je, že napájecí kabel Nova nabízí konstantní impedanci a vynikající odrušení EMI/RFI, čímž zachovává čistotu elektrické sítě napájející každý komponent v audio nebo AV systému.

Zatímco vliv tohoto kabelu na kvalitu zvuku je při samostatném použití značný, skvěle se kombinuje s naší lištou pro úpravu síťového napájení PowerStation - PowerStation filtruje šum ve společném a rozdílovém módu ze síťového napájení, zatímco Nova udržuje optimální čistotu až k připojenému komponentu.

Konstrukce kabelu zahrnuje souběžné stínění jednotlivých napájecích vedičů a vytváří tak kabel s konstantní impedancí, který je skvěle izolován od EMI/RFI a napájí váš audio nebo AV systém čistým napájecím napětím pro lepší zvuk a výkon.

Specifikace

Provozní napětí 90V - 265V
Délka 1,8 m
Hmotnost 595 g
nova
1 ks

Mohlo by vás také zajímat

iFi PowerStation

19 474 Kč
Availability: Out of stock

Aktivní napájecí lišta pro audiofily. Zajišťuje napájení audio komponentů nezarušeným napětím.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

iFi Quasar

12 974 Kč
Availability: Out of stock

Napájecí síťový kabel pro hi-fi a high-end audio.