iFi SUPANOVA - napájecí kabel

12 974 Kč

Aktivní síťový napájecí kabel pro high-end audio a AV přístroje.

Počet
Poslední kusy skladem


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 12 974 Kč

visa

Aktivní síťový napájecí kabel

SupaNova je specializovaný aktivní napájecí kabel se špičkovou konstrukcí. Oproti standardním síťovým kabelům přináší výrazné vylepšení, které zvuku dodává větší čistotu, prostor a definici.


SupaNova obsahuje pět vodičů, z nichž každý je vyroben z těžké, kontinuálně lité mědi OFHC (Oxygen-Free High Thermal Conductivity), uspořádané v geometricky symetrické konfiguraci - což je v této cenové kategorii velmi neobvyklé.

Dva páry živých a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn uprostřed kabelu. Další dvojice vzduchově-dielektrických vymezovačů - v podstatě trubiček z polymerové matrice naplněných vzduchem - je umístěna po obou stranách zemnicího vodiče, čímž jsou oba páry živých a nulových vodičů od sebe odděleny a zároveň se zlepšuje celkový dielektrický výkon a konstrukční pevnost kabelu.

Kabel je zakončen pevným, ale pružným vnějším polymerovým pláštěm a na míru vyrobenými audiofilskými konektory iFi s vodiči z 24karátové pozlacené bezkyslíkaté mědi.

Ground Zero

Dva páry živých a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn uprostřed kabelu. Zemnící vodič je uspořádán do kulového tvaru a není zkroucený jako u jiných síťových kabelů. Živý a nulový vodič jsou uspořádány ve skutečně symetrické konfiguraci, a proto se jejich magnetická pole navzájem dokonale vyruší.

Výsledkem je, že na středový zemnicí vodič nepůsobí žádné zbytkové magnetické pole a na zemnicím vodiči se neindukuje žádné nežádoucí napětí - tuto konstrukci nazýváme nulová zem (Ground Zero).

Filtrace napájení aktivována!

Model SupaNova vychází z modelu Nova a přidává k němu aktivní prvek v polovině délky kabelu. Ten obsahuje naši patentovanou technologii Active Noise Cancelation II (aktivního potlačení hluku II).

ANC II aktivně eliminuje mnohem více šumu v celém frekvenčním rozsahu než pasivní výrobek, a to i v nižších frekvencích. K potlačení šumu v síťovém signálu používáme inverzní šumový proud. Způsob, jakým to funguje, je srovnatelný s technologií ve sluchátkách s potlačením šumu.

Součástí modelu SupaNova je také:

  •    náš systém Wireless Purification System, který výrazně snižuje šum v elektrické síti bez slyšitelných nebo viditelných vedlejších účinků
  •    diagnostiku připojení země/země
  •    detekce polarity pro zajištění správné polarity za všech okolností
  •    přepěťovou ochranu, automatickou detekci a vypínací obvod pro ochranu vašeho zařízení

Do-it-all aktivní napájecí kabel

Kombinací důmyslné konstrukce kabelu Nova a technologie Active Noise Cancellation II se SupaNova stal "univerzálním" čistým napájecím kabelem, který dodává optimalizované napájení jednotlivým komponentům audio/AV systému bez nutnosti používat samostatné zařízení pro úpravu napájení.

Zvukové zlepšení, které přináší napájecí kabel SupaNova, zahrnuje větší čistotu a definici a lepší dynamické a prostorové vlastnosti, čímž se zamezuje zjevnému změkčení předních hran, časování a dynamiky, k němuž může docházet u méně kvalitních produktů s filtrací sítě.

Specifikace

Redukce šumu > 40dB (> 100x)
Přepěťová ochrana max. 10.000A @ 775V / 8/20uS
Provozní napětí a proud Max provozní parametry 10A pro 250Vac a 15A pro 125Vac
Délka 1.8 m
Hmotnost EU: 690 g (1.52 Ibs)
supanova
1 ks

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

iFi Quasar

12 974 Kč
Availability: Out of stock

Napájecí síťový kabel pro hi-fi a high-end audio.