iFi SUPANOVA - napájecí kabel

12 974 Kč
9 731 Kč Sleva 25%

Aktivní síťový napájecí kabel pro high-end audio a AV přístroje.

Počet
Vyprodáno


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 9 731 Kč

visa

Aktivní síťový napájecí kabel

SupaNova je specializovaný aktivní napájecí kabel se špičkovou konstrukcí. Oproti standardním síťovým kabelům přináší výrazné vylepšení, které zvuku dodává větší čistotu, prostor a definici.


SupaNova obsahuje pět vodičů, z nichž každý je vyroben z těžké, kontinuálně lité mědi OFHC (Oxygen-Free High Thermal Conductivity), uspořádané v geometricky symetrické konfiguraci - což je v této cenové kategorii velmi neobvyklé.

Dva páry živých a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn uprostřed kabelu. Další dvojice vzduchově-dielektrických vymezovačů - v podstatě trubiček z polymerové matrice naplněných vzduchem - je umístěna po obou stranách zemnicího vodiče, čímž jsou oba páry živých a nulových vodičů od sebe odděleny a zároveň se zlepšuje celkový dielektrický výkon a konstrukční pevnost kabelu.

Kabel je zakončen pevným, ale pružným vnějším polymerovým pláštěm a na míru vyrobenými audiofilskými konektory iFi s vodiči z 24karátové pozlacené bezkyslíkaté mědi.

Ground Zero

Dva páry živých a nulových vodičů jsou uspořádány po obou stranách zemnicího vodiče, který je umístěn uprostřed kabelu. Zemnící vodič je uspořádán do kulového tvaru a není zkroucený jako u jiných síťových kabelů. Živý a nulový vodič jsou uspořádány ve skutečně symetrické konfiguraci, a proto se jejich magnetická pole navzájem dokonale vyruší.

Výsledkem je, že na středový zemnicí vodič nepůsobí žádné zbytkové magnetické pole a na zemnicím vodiči se neindukuje žádné nežádoucí napětí - tuto konstrukci nazýváme nulová zem (Ground Zero).

Filtrace napájení aktivována!

Model SupaNova vychází z modelu Nova a přidává k němu aktivní prvek v polovině délky kabelu. Ten obsahuje naši patentovanou technologii Active Noise Cancelation II (aktivního potlačení hluku II).

ANC II aktivně eliminuje mnohem více šumu v celém frekvenčním rozsahu než pasivní výrobek, a to i v nižších frekvencích. K potlačení šumu v síťovém signálu používáme inverzní šumový proud. Způsob, jakým to funguje, je srovnatelný s technologií ve sluchátkách s potlačením šumu.

Součástí modelu SupaNova je také:

  •    náš systém Wireless Purification System, který výrazně snižuje šum v elektrické síti bez slyšitelných nebo viditelných vedlejších účinků
  •    diagnostiku připojení země/země
  •    detekce polarity pro zajištění správné polarity za všech okolností
  •    přepěťovou ochranu, automatickou detekci a vypínací obvod pro ochranu vašeho zařízení

Do-it-all aktivní napájecí kabel

Kombinací důmyslné konstrukce kabelu Nova a technologie Active Noise Cancellation II se SupaNova stal "univerzálním" čistým napájecím kabelem, který dodává optimalizované napájení jednotlivým komponentům audio/AV systému bez nutnosti používat samostatné zařízení pro úpravu napájení.

Zvukové zlepšení, které přináší napájecí kabel SupaNova, zahrnuje větší čistotu a definici a lepší dynamické a prostorové vlastnosti, čímž se zamezuje zjevnému změkčení předních hran, časování a dynamiky, k němuž může docházet u méně kvalitních produktů s filtrací sítě.

Specifikace

Redukce šumu > 40dB (> 100x)
Přepěťová ochrana max. 10.000A @ 775V / 8/20uS
Provozní napětí a proud Max provozní parametry 10A pro 250Vac a 15A pro 125Vac
Délka 1.8 m
Hmotnost EU: 690 g (1.52 Ibs)
supanova

1 další produkt ve stejné kategorii:

Využij kód leto10 pro nákup s 10% slevou. Platí i pro už zlevněné položky. Stačí mít v košíku zboží jen za 1500Kč.