iFi GO link

1 490 Kč

USB dongle pro kvalitní Hi-Res audio.

Počet
Vyprodáno


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 490 Kč

visa

GO link

USB dongle pro Hi-Res audio až do DSD256, DXD, MQA renderer

GO link je chybějícím článkem vašeho kvalitního poslechu.

1) umožní připojení kabelových sluchátek a sluchátek do uší k digitálnímu zařízení, které nemá 3,5mm sluchátkový výstup.

2) pokud vaše zařízení disponuje konektorem pro sluchátka, přináší propojení GO link velké zvukové vylepšení. Je to proto, že jeho sofistikovaný DAC (digitálně-analogový převodník) a obvody sluchátkového zesilovače jsou lepší než zvuková technika obsažená v chytrých zařízeních a počítačích.

Flexibilní přítel

Na jednom konci zařízení GO link je konektor USB-C a na druhém DAC a obvody sluchátkového zesilovače, které jsou umístěny v robustním, ale lehkém, krytu z hořčíkové slitiny.

Mezi nimi je 6 cm dlouhý ohebný kabel - to napomáhá praktičnosti, protože umožňuje natočení sekce DAC/zesilovače směrem k posluchači a snižuje namáhání portu USB, ke kterému je zařízení GO link připojeno.

Převodník

Srdcem zařízení GO link je energeticky úsporný a vysoce výkonný D/A převodník z řady Sabre HiFi společnosti ESS Technology - ES9219MQ/Q - využívající 32bitovou architekturu HyperStream III.

Ta v kombinaci s technologiemi Quad DAC+ a Time Domain Jitter Eliminator a našimi speciálními hodinovými obvody využívajícími specializovaný krystalový oscilátor zajišťuje velmi nízké zkreslení, vynikající čistotu a působivý dynamický rozsah.

Díky pokročilé specifikaci čipu D/A převodníku jsou možné zřídka implementované špičkové funkce, jako je nastavitelné analogové zesílení s technologií DRE (Dynamic Range Enhancement) a technologie pro minimalizaci THD (Total Harmonic Distortion) a přeslechů.

Prostřednictvím softwaru, který lze stáhnout, je také možné vybírat z řady digitálních filtrů.

Twist

Kabel spojující obě sekce dohromady využívá postříbřené měděné vodiče s individuální polymerovou izolací v konfiguraci "twisted pair".

Toto rotační zkroucení pomáhá optimalizovat indukčnost a kapacitu a také napomáhá potlačení šumu. Zvuk propojení GO není ovlivněn elektromagnetickým rušením zachyceným z blízkých elektrických zdrojů.

To samozřejmě zleší kvalitu poslechu.

Analogové ovládání hlasitosti

Na rozdíl od jiných sluchátkových donglů se zařízení GO link nespoléhá na softwarové ovládání hlasitosti v připojených digitálních zařízeních. To může nepříznivě ovlivnit rozlišení zvuku.

Místo toho se nastavením hlasitosti na připojeném zařízení řídí úroveň hlasitosti v převodníku DAC zařízení GO link, nikoli v telefonu, tabletu nebo počítači. Toto hardwarové ovládání hlasitosti je další funkcí, která pomáhá dosahovat vynikajícího zvukového výkonu zařízení GO link.

Hi-Res v nádherných barvách

Zvukové vlastnosti zařízení GO link ve vysokém rozlišení jsou vzhledem k jeho miniaturním rozměrům a ceně velmi působivé. Přehrává tyto formáty

    PCM až 32 bitů/384 kHz
    DSD až 11,2 MHz (DSD256)
    MQA

Kontrolka LED mění barvu a indikuje příchozí formát zvuku - PCM, DSD nebo MQA - a vzorkovací frekvenci PCM/DSD.

Potěšení pro sluchátka

Sluchátkový zesilovač GO link je napájen pozlacenou 3,5mm zásuvkou s naší konfigurací S-Balanced pro snížení šumu a přeslechů.

Poskytuje výkon 70 mW do 32 ohmů a maximální výstupní napětí 2,05 V do 600 ohmů. To mu dává dostatek síly pro rozehrání sluchátek a náhlavních souprav, které se typicky používají s GO link, a snadno překonává výstupy pro sluchátka zabudované v chytrých zařízeních a počítačích.

Video

Specifikace

Vstup USB-C
Formáty DSD256 / 11,3MHz
PCM 384kHz (DXD)
MQA renderer
DAC Bit-Perfect DSD & DXD DAC od ESS
Sluchátkový výstup 3,5mm
Výstupní výkon ≥1,5V/70mW @ 32 Ohmů; ≥2V/14mW @ 300 Ohmů
Výstupní impedance <0,4 Ohmů
SNR ≥125dBA (2,05V)
DNR ≥122dB(A) @ 0dBFS
THD+N ≤0,004% (1,27V @ 32 Ohmů)
Frekvenční rozsah 10-80kHz(-0,5dB)
Příkon bez sígnálu ~0,2W / max signál ~1W
Rozměry 135 x 12,6 x 7,6mm
Délka kabelu 60 mm
Hmotnost 11 g

Odkaz na stránku výrobce: GO link

golink

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

iFi hip dac2

4 914 Kč
Availability: Out of stock

Přenosný symetrický Hi-Res DAC a sluchátkový zesilovač. Nyní ve verzi Sunset Orange s plným dekódováním MQA.

iFi xDSD Gryphon

15 574 Kč
Availability: Out of stock

Prémiový přenosný HD DAC a výkonný symetrický sluchátkový zesilovač

Využij kód leto10 pro nákup s 10% slevou. Platí i pro už zlevněné položky. Stačí mít v košíku zboží jen za 1500Kč.