iFi hip-dac 3

5 174 Kč

Přenosný Hi-Res DAC/sluchátkový zesilovač.

Počet
Vyprodáno


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 5 174 Kč

visa

hip-dac 3

Přenosný symetrický sluchátkový zesilovač s Hi-Res DA převodníkem

Nyní v provedení Titanium Shadow a s větší všestranností

hip case nabízí stylovou ochranu přístroje na cestách.

Inovace udavající trendy

Nyní je tento bateriově napájený přenosný DAC/sluchátkový zesilovač s vysokým rozlišením vyzdoben odstínem Titanium Shadow, který vyzařuje nadčasovou eleganci s nádechem moderní sofistikovanosti. Transformace přesahuje estetiku.Elegantní hliníkové pouzdro hip-dac 3 obsahuje nové funkce přizpůsobené tak, aby povznesly váš zvukový zážitek.

Dva porty USB-C zjednodušují správu kabelů: jeden pro zvuk a druhý pro nabíjení. Přepínač na spodní straně aktivuje technologii iEMatch iFi, která je optimalizována pro vysoce citlivá sluchátka a sluchátka, což je zvláště výhodné pro vaše in-ear monitory (IEM).

Uvnitř se zařízení může pochlubit vylepšením obvodů, včetně nových kondenzátorů s kovovou fólií pro lepší frekvenční odezvu. Navíc aktualizovaná verze obvodů GMT iFi spolu s novým krystalovým oscilátorem dále snižuje fázový šum a přináší vám čistší zvuk.

Malé rozměry ale velký výkon

Díky elegantnímu robustnímu hliníkovému krytu se přenosný hip-dac 3 nenápadně vejde do kapsy nebo tašky.

Nahrazuje obvykle nepovedený DAC a zesilovač v chytrých telefonech, tabletech, PC a Mac. Stačí se připojit přes USB-C, zapojit svá oblíbená sluchátka a vychutnat si bohatý, dynamický zvuk.

Bohaté zkušenosti a dovednosti iFi s čipovou sadou Burr-Brown zajišťují optimální výkon. Nicméně, lepší DAC stupeň zahrnuje více než jen DAC čip. Zásadním prvkem je čip XMOS pro zpracování digitálních audio vstupů. Hip-dac 3 obsahuje 16jádrový mikrokontrolér XMOS, naprogramovaný interním týmem iFi, aby optimalizoval kvalitu zvuku a zajistil dokonalé partnerství ve vysokém rozlišení s Burr-Brown DAC.

hip-dac 3 pro vaše výkonově náročná sluchátka

Hip-dac 3 se vyznačuje skutečně symetrickým designem obvodu, vzácným ve své cenové kategorii. Tento design minimalizuje zkreslení signálu a výsledkem je čistší a podmanivější zvuk pro vaše sluchátka.

Obvody obsahují vysoce kvalitní komponenty, včetně vlastního iFi OV op-amp, nízkošumového napájecího integrovaného obvodu od Texas Instruments a prémiového analogového potenciometru.

Stupeň zesilovače může dodat až 400 mW do 32ohmové zátěže sluchátek, takže je kompatibilní s širokou řadou sluchátek. Navíc efektivně napájí vysokoimpedanční sluchátka s výstupním napětím 6,3 V do 600 ohmů ze symetrického výstupu.

Na míru pro vaše sluchátka i IEM

Stupeň zesilovače má přepínatelný zisk, nazývaný PowerMatch, pro zajištění optimálního výkonu pro sluchátka, která používáte.

Spodní spínač zapíná technologii iEMatch iFi a optimalizuje výstup pro vysoce citlivá sluchátka, zejména in-ear monitory (IEM). Snižuje šum, vylepšuje detaily a dynamický rozsah a zlepšuje rozsah ovládání hlasitosti.

XBass je uživatelsky volitelná funkce, která zesiluje basy bez zatemnění středů, ideální pro vaše sluchátka a otevřená sluchátka. Funguje v analogové doméně a vyhýbá se změnám prostřednictvím DSP.

Přehrajte všechyn soubory včetně MQA

Zvuková data PCM a DXD ve vysokém rozlišení jsou podporována při vzorkovacích frekvencích až 384 kHz, spolu s DSD od 2,8 MHz do 12,4 MHz (DSD64, 128 a 256).

Plné dekódování MQA – technologie streamování ve vysokém rozlišení, jak ji používá vrstva „HiFi Plus“ společnosti Tidal – je také podporováno, přičemž se provádí celý proces dekódování „tři rozbalení“ (na rozdíl od pouhého konečného rozvinutí na způsob MQA“ renderer').

Na obou stranách otočného ovladače hlasitosti je umístěna dvojice LED diod, které mění barvu a indikují formát a vzorkovací frekvenci příchozího zvuku.

Připojení

Vstup USB-C hip-dac 3 podporuje až 32bitový/384kHz zvuk, kompatibilní s USB 3.0 a 2.0. Jeho asynchronní design zajišťuje přenos dat bez jitteru.
Samostatný nabíjecí port USB-C umožňuje použití během nabíjení a zachovává čistou cestu zvukového signálu.
Hip-dac 3 poskytuje dva výstupy: 3,5 mm zásuvku pro nesymetrická a 4,4 mm symetrický výstup pro ty se symetrickou konektivitou, využívající design diferenciálního zesilovače zařízení. 3,5mm výstup využívá obvody iFi S-Balanced, které minimalizují přeslechy a zkreslení pro nesymetrická připojení.
Baterie hip-dac 3 s kapacitou 2 200 mAh nabízí až 12 hodin přehrávání v závislosti na hlasitosti a potřebě napájení sluchátek. Obsahuje kabel USB-C OTG a kabel USB-A na USB-C.

Video

Specifikace

Vstup                             USB-C
Podporované formáty DSD256/PCM384/Full MQA dekodér
DAC Burr Brown
Sluchátkové výstupy 4,4mm a 3,5mm
Výstupní výkon SYM 400mW @ 32Ω; 6,3V @ 600Ω
NESYM 280mW @ 32Ω; 3,2V @ 600Ω
SNR SYM <109dB(A) @ 0dBFS
NESYM <103dB(A) @ 0dBFS
DNR SYM <109dB(A)
NESYM <103dB(A)
THD + N SYM <0.006X% (360mW/2,0V @ 600Ω)
NESYM <0.01% (100mW/1,27V @ 16Ω)
Frekvenční rozsah 20Hz - 45kHz (-3dB)
Příkon <2W v klidu, 4W max
Baterie Lithium-polymer 2,200mAh až 12 h
Nabíjení pomocí USB-C, BC V1.2 kompatibilní až do 1000mA nabíjecího proudu
Rozměry 102 x 70 x 14mm
Hmotnost 135 g

Odkaz na stránku výrobce: hip-dac 3

hipdac3

Mohlo by vás také zajímat

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

iFi hip dac2

4 914 Kč
Availability: Out of stock

Přenosný symetrický Hi-Res DAC a sluchátkový zesilovač. Nyní ve verzi Sunset Orange s plným dekódováním MQA.

iFi xDSD Gryphon

15 574 Kč
Availability: Out of stock

Prémiový přenosný HD DAC a výkonný symetrický sluchátkový zesilovač

Využij kód leto10 pro nákup s 10% slevou. Platí i pro už zlevněné položky. Stačí mít v košíku zboží jen za 1500Kč.